Vyberte portál:
Karikatura z fotky
... potřebujete vytvořit karikaturu třeba z fotky? Nakreslit portrét, oblíbené místo nebo třeba domácího mazlíčka podle fotky? Vymyslet, navrhnout a vytvořit logo vašeho projektu, firmy nebo kapely? Nebo klidně stavební výkres vaší vysněné chaty? Jednoduše a zdarma zadejte zakázku a získáte nabídky našich šikulů ... levněji a bez firem:-)
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.nakreslimito.cz , nebo do mobilní aplikace Nakreslimito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Přidat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice, nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Nakreslimito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
Přidat zakázku
Aktuální zakázky
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
Karikatura k prvnímu výročí
12.8. 00:00 - 30.9. 00:00, Kdekoliv
12.8. 00:00 - 30.9. 00:00
Kdekoliv
12.8. 00:00 - 30.9. 00:00
ZADÁNÍ ZAKÁZKY
... pár kliknutí a máte nakresleno
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?